CogniShift Pracownia Psychoterapii

psycholog, psychoterapeuta dzieci i dorosłych

Ewa Perłowska

 

Być może przeżywasz trudne emocje lub życiowy kryzys; doświadczyłaś/eś straty lub problemów w życiu codziennym… Razem zrobimy krok w stronę lepszego samopoczucia.

Cennik:

Przyjmuje w poniedziałki, wtorki i środy

 

Konsultacja/terapia indywidualna: 120 zł/50 min.

Rezerwacja wizyty

01. Jak pracuję:

Wiem, że przychodząc na pierwsze spotkanie z psychoterapeutą możesz być pełna/pełen obaw i wątpliwości. W związku z tym w pierwszej kolejności staram się stworzyć przyjazną atmosferę, abyś czuła/czuł się komfortowo i mogła/mógł opowiedzieć mi o sobie oraz o problemie, nad którym chcesz pracować. Jednocześnie szanuję Twoje granice – to Ty decydujesz co i kiedy mi powiesz.

Wspólnie przyjrzymy się Twojemu
problemowi i związanymi z nim myślami, zachowaniami i emocjami. Następnie poprzez rozmowę i ćwiczenia będziemy dążyć do zmiany, która sprawi, że poczujesz się lepiej.

 

 

 

02. Wykształcenie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, gdzie prowadziłam grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Zajmowałam się udzielaniem porad
psychologicznych, prowadzeniem psychoterapii oraz prowadzeniem zajęć profilaktycznych w
Stowarzyszeniu Pomocy Iskierka. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji, jednocześnie stale dbam o swój rozwój poprzez uczestnictwo w kolejnych szkoleniach i ciągłe zgłębianie wiedzy.