Konsultacja
psychologiczna

 

Żeby pomóc w konkretnych trudnościach, które obecnie utrudniają Ci życie, potrzebujemy lepiej Cię poznać! W tym celu, w czasie pierwszej konsultacji, psycholog zada Ci pytania dotyczące problemów, które przywiodły Cię do gabinetu. Oprócz sytuacji, w której się obecnie znajdujesz, mogą interesować go Twoje doświadczenia z przeszłości, oczekiwania, sposoby radzenia sobie z różnymi sytuacjami i tym podobne.

Konsultacje psychologiczne to po prostu rozmowa, w czasie której nie jesteś oceniany, a po drugiej stronie siedzi osoba, chcąca wesprzeć Cię w rozwiązaniu osobistych problemów. Spotkanie jest okazją do zadawania pytań również dla Ciebie. Rozmowa trwa 50 minut i pozwala ustalić wspólny plan działania oraz ewentualny dalszy przebieg terapii.

Podczas pierwszej wizyty ważne jest, żeby ustalić nie tylko to, jak widzi dalszą pracę z Tobą specjalista, ale również to, czy jego sposób działania Ci odpowiada. Wybierając się do dowolnego gabinetu czuj się więc swobodnie, pytając o kwestie, które są dla Ciebie trudne lub niezrozumiałe.

Rezerwacja

Wizyty

Blog

Najnowsze

Wpisy

Tolerowanie stresu: dlaczego tak trudno jest rzucić palenie?

Tolerowanie stresu: dlaczego tak trudno jest rzucić palenie?

Pamiętam, jak bardzo poczułam ulgę, gdy zakaz palenia zaczął obowiązywać, a powietrze w pubach i restauracjach nie było już wypełnione dymem papierosowym. Myślę, że celem tej polityki było nie tylko ochrona zdrowia tych z nas, którzy nie palą, ale także zachęcenie...

Joga dla zdrowia: zjednoczenie ciała i umysłu

Joga dla zdrowia: zjednoczenie ciała i umysłu

Joga jest wschodnią tradycją, która staje się coraz bardziej popularna w społeczeństwach zachodnich. Chociaż duchowe elementy tej starożytnej indyjskiej praktyki zniknęły częściowo w swojej zachodniej formie, praktyka wciąż pozostaje holistycznym i wielowymiarowym...

Rezerwacja wizyty

ONLINE

Wybierz dogodny termin wizyty w naszym gabinecie.

Wygodna rezerwacja za pomocą naszej strony internetowej.

Call Now ButtonZadzwoń